naprawa łopat wiatraka

Naprawa łopat wiatraka według GWO

Wiesz jak wygląda naprawa łopat wiatraka według GWO? Zobacz arkana sztuki serwisowania tej części turbiny. Poznaj praktyki zgodne z normami Global Wind Consulting – międzynarodowej organizacji ds. Energetyki wiatrowej. Dowiedz się więcej!

Był to bardzo interesujący i pracowity miesiąc dla nas w Global Wind Consulting, a także patrząc szerzej całkowita nowość dla sektora szkoleń w zakresie bezpieczeństwa na turbinach wiatrowych.

Naprawa łopat wiatraka, a nasza firma

Global Wind Organisation uczestniczy w naprawie łopat turbin wiatrowych (Blade Repair), od 2.04.2019

To coś nowego. Organizacja zajmująca się do tej pory bezpieczeństwem ogólnie pojętym, nagle wchodzi w techniczne aspekty życia farm wiatrowych.

Wielki krok dla nas

Aby zwiększyć wagę tego zagadnienia, Światowa Organizacja Energii Wiatrowej opublikowała w tym tygodniu swój długo oczekiwany standard Blade Repair.

Przemysł potrzebuje tego od bardzo dawna. Istnieje wiele kursów i organizacji szkoleniowych, które zapewniają naprawę łopat. Jednak dzięki naprawie GWO Blade Repair osiągnięto międzynarodowy standard uzgodniony w końcu.

GWO twierdzi, że wymagania są minimalne, a zapotrzebowanie na techników na tyle duże, że zdecydowali się w to wejść.

Jakie są tego plusy?

Unifikacja branży, międzynarodowy zawód, w zasadzie unia zawodów Wind Turbine Technician z wielu krajów Unii Europejskiej.
Taki zabieg wywołuje ruch międzynarodowy i przepływ ludzi w kierunku popytu, a popyt jest tam gdzie coś się dzieje.
Aktualnie Azja miażdży rynek, a swoimi działaniami przypomina bardziej tsunami, niż klienta na szkolenia.
Ale jeżeli wiesz, że to jest warunek, że Ty i Twoi ludzie musicie zrobić GWO?
Jeżeli macie dzięki temu możliwości przystępowania do przetargów na zakup turbin czy zamówienie turbin?
Idąc dalej, jeżeli masz lub chcesz mieć własne turbiny to musisz spełnić jego wymagania.

Producenci turbin nie chcą żeby ktoś na ich turbinach spadał i ginął

Jeżeli wiesz, że po kursach GWO świadomość techników rośnie i że technicy nie zrobią sobie krzywdy się na turbinach trzymając się zasad, to nie martwisz się śmiercią pracownika i tym, że to wizerunkowy policzek.

Czy interesuje Cie naprawa łopat wiatraka?

Pamiętaj: Ludzie na okoliczność wypadku zawsze mówią najpierw producenta turbiny potem jak to się stało.
Zawsze każdy podejrzewa windę albo włazy.
Żeby uniknąć takich sytuacji nasi doświadczeni instruktorzy naprawy łopat widzą i dokładają starań, aby każde praktyczne zadanie było wykonywane na bardzo wysokim poziomie przez naszych kursantów.
Liczymy, że szczere podejście do ludzi, empatia i wysoki profesjonalizm dydaktyczny pomoże przebić nam się w Europie. Wiemy, że prowadząc nasze kursy, na bardzo wysokim poziomie wygramy więcej.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat kursów naprawy łopat, które realizujemy według nowego standardu GWO Blade Repair, prosimy o kontakt z nami.

SPRAWDŹ CENĘ SZKOLENIA BLADE REPAIR